Наші випускники

            

Авдєєв Дмитро Валентинович

Навчався в Полтавському кооперативному інституті з 1994 по 1999 роки за спеціальністю „Товарознавство та комерційна діяльність”.

Будучи студентом Полтавського кооперативного інституту отримав необхідний багаж знань, за допомогою яких відкрив власну справу, що на сьогодні переросла в успішний бізнес в галузі торгівлі з продажу речей для активного відпочинку (м. Київ).

На сьогоднішній день - директор власного магазину „Товари для спорту” в м. Києві.

Волошин Олексій Федорович

З 1994 по 1999 роки навчався в Полтавському кооперативному інституті за спеціальністю „Товарознавство та комерційна діяльність”.

Завдяки отриманим всебічним знанням як у сфері економіки, фінансів, технології торгівлі, а також загальним предметам отримав можливість працювати в різних сферах торгівлі, таких як роздрібна та оптова торгівля продуктами харчування (ТОВ «Оболонь-Полтава» на посаді товарознавця, ЗАТ «Фірма» „Полтавпиво” на посаді менеджера відділу маркетингу та продаж) та будівельними матеріалами (ПП «Елмаріо» консультант з маркетингу)

На сьогоднішній день – обіймає посаду територіального менеджера ТОВ «Тіккуріла» м. Полтава.

Голіченко Олександр Анатолійович

Навчався в Полтавському кооперативному інституті з 1994 по 1999 роки за спеціальністю „Товарознавство та комерційна діяльність”. Після закінчення навчання відкрив власну справу.

Завдячуючи знанням, які отримав за період навчання, було значно легше визначитись в напрямку обрання виду діяльності та швидкого розвитку. За період трудової діяльності доводилось працювати  бухгалтером, економістом, правознавцем.

На сьогоднішній день має стабільний бізнес в сфері торгівлі, є власником мережі магазинів в Полтавській області.

Лесик Євгеній Анатолійович

З 1994 по 1999 роки навчався в Полтавському кооперативному інституті за спеціальністю „Товарознавство та комерційна діяльність”.

За роки навчання здобув необхідні знання та навики комерційної діяльності, товарознавства, економіки підприємства, бухгалтерського обліку, фінансів та багатьох інших цікавих предметів та отримав широкий культурний розвиток (художня самодіяльність).

Це допомогло в кар’єрному рості і надало можливість працювати в таких організаціях як НПО „Промелектроніка” м. Полтави на посаді менеджера з оптового продажу, КБ Приват Банк м. Миргорода на посаді економіста, на заводі  «Склоприлад» ТОВ ТД «Віктер» на посаді менеджера зовнішньо економічної діяльності, з подальшим підвищенням до керівника підрозділу. На даний момент працює на посаді директора в ТОВ «Альфа Пром Комплект» в м. Київ.

Мажуда Ірина Олександрівна

Навчалася в Полтавському кооперативному інституті з 1994 по 1999 роки за спеціальністю „Товарознавство та комерційна діяльність”

За період навчання отримала потужний теоретичний досвід з багатьох предметів.

На сьогодні працює на посаді менеджера в крупній фармацевтичній компанії в м. Київ.

Мізгало Оксана Степанівна

З 1994 по 1999 роки навчалася в Полтавському кооперативному інституті за спеціальністю „Товарознавство та комерційна діяльність”.

Отримані протягом навчання знання дають змогу в повній мірі виконувати професійні задачі та допомагають в подальшому особистому розвитку. Майже кожного дня застосовує отримані знання з товарознавства продовольчих товарів, зовнішньо - економічної діяльності, митної справи, менеджменту та маркетингу.

З 2000 року і до сьогоднішнього дня працює експертом Полтавської торгово-промислової палати України.

Сіващенко Ольга Петрівна 

Навчалася в Полтавському кооперативному інституті з 1994 по 1999 роки за спеціальністю „Товарознавство та комерційна діяльність”.

По закінченню навчання повернулася до рідного міста Миколаїв, де протягом дев’яти років працює в фірмі «Дисна» - дистриб’ютором  відомих виробників алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива.

На сьогодні займає посаду директора підрозділу фірми „Дисна” м. Миколаїв.

Назаренко Валентина Олексіївна

Закінчила Полтавський кооперативний інститут в 1981 році за спеціальністю «Товарознавство та організація торгівлі».

З 1988 року працювала асистентом кафедри товарознавства продовольчих товарів Полтавського кооперативного інституту.

В 1989 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Способи підвищення якості сухого хлібного квасу».

З 1997 року працює доцентом кафедри товарознавства та експертизи продовольчих товарів. Має 21 рік педагогічного стажу в ПУЕТ.

Білоцерківець Наталія Олександрівна 

Випускниця Полтавського університету споживчої кооперації України 2009 року зі спеціальності „Товарознавство та комерційна діяльність”, отримала диплом з відзнакою за кваліфікаційним рівнем магістр.

За роки навчання здобула необхідні знання та навики комерційної діяльності, товарознавства, економіки підприємства та бухгалтерського обліку.

На сьогодні працює головним фахівцем управління організації торгівлі, сфери послуг, ресторанного господарства і  ринкової діяльності Черкаської облспоживспілки.

Булавка Людмила Миколаївна 

Після закінчення Київського кооперативного технікуму Людмила Миколаївна, товарознавець за фахом, 32 роки тому прийшла працювати в Богуславську РСТ Київської ОСС за спеціальністю.

Вищу освіту здобула в Полтавському університету економіки і торгівлі за спеціальністю «товарознавство і комерційна діяльність»
З 1988 р. працювала заступником голови правління по торгівлі Миронівського РСТ, Київської ОСС, м. Миронівка.

З 2008 р. і по теперішній час – голова правління Миронівського РСТ, Київської ОСС, м. Миронівка.

Горячова Олена Олександрівна 

У 2003 році закінчила товарознавчо-комерційний факультет Полтавського університету споживчої кооперації України за спеціальністю „Товарознавство і комерційна діяльність”.

На сьогоднішній день працює  доцентом кафедри товарознавство продовольчих товарів, кандидат технічних наук. Викладає дисципліни:Сенсорний аналіз, Оцінка відповідності, Товарознавство продовольчих товарів.

Бєлінська Євгенія Вікторівна 

У 1998 році закінчила товарознавчо-комерційний факультет Полтавського кооперативного інституту за спеціальністю „Товарознавство продовольчих товарів”.

На сьогоднішній день працює  доцентом кафедри товарознавство продовольчих товарів, кандидат технічних наук. Викладає дисципліни: Товарознавство продовольчих товарів, Засоби контролю якості, Методи дослідження якості.

Баля Лілія Вікторівна 

У 2001 році закінчила товарознавчо-комерційний факультет Полтавського кооперативного інституту за спеціальністю „Товарознавство і комерційна діяльність”.

На сьогоднішній день працює  асистентом кафедри товарознавства продовольчих товарів. Викладає такі дисципліни:Товарознавство продовольчих товарів, сенсорний аналіз, товарознавство сировини, матеріалів та засобів виробництва, товарознавство продовольчих товарів(спецкурс).

Хоценко Алла Володимирівна 

У 2011 році закінчила товарознавчо-комерційний факультет Полтавського університету економіки і торгівлі за спеціальністю «Товарознавство і комерційна діяльність».

На сьогоднішній день працює  асистентом кафедри товарознавства продовольчих товарів. Викладає такі дисципліни:Товарознавство продовольчих товарів, теоретичні основи товарознавства, товарознавство сировини, матеріалів та засобів виробництва, товарознавство продовольчих товарів(спецкурс).

Бутко Марина Михайлівна 

У 2012 році закінчила товарознавчо-комерційний факультет Полтавського університету економіки і торгівлі за спеціальністю „Товарознавство і комерційна діяльність”.

На сьогоднішній день працює  в національній компанії «FESKO Distribution» і надає послуги мерчандайзингу та BTL. Посада мерчендайзер.

Лесковець Микола Миколайович 

У 2011 році закінчив товарознавчо-комерційний факультет Полтавського університету економіки і торгівлі за спеціальністю „Товарознавство і комерційна діяльність”.

На сьогоднішній день є власником IT-pro – фірми, яка  займається просуванням сайтів. Основна спеціалізація - робота в галузі інтернет-маркетингу. Успішно працюють з низкою інтернет-магазинів і сайтів пропонують різні послуги.

Охріменко Михайло Олександрович 

У 2011 році закінчив товарознавчо-комерційний факультет Полтавського університету економіки і торгівлі за спеціальністю „Товарознавство і комерційна діяльність”.

На сьогоднішній день працює на фірмі ООО «РостЛайн Агросервис» (м. Воронеж, Росія), на посаді бренд-менеджера

Момотлива Світлана Леонідівна 

У 2001 році закінчила Полтавський університет споживчої кооперації України. З 2001 року працює в Одеському коледжі економіки, права та готельно - ресторанного бізнесу на посаді викладача товарознавства.

Викладає такі дисципліни - товарознавство продовольчих товарів, основи стандартизації, метрології, сертифікації та управління якістю, управління якістю товарів та послуг, керівник технологічної практики. Викладач вищої категорії.

Коваленко Євген Сергійович 

У 2011 році закінчив товарознавчо-комерційний факультет Полтавського університету економіки і торгівлі за спеціальністю „ Товарознавство і комерційна діяльність”.

На сьогоднішній день працює  на фірмі перевезень нафтопродуктів ФОП Коваленко Н.Н. на посаді менеджер з адміністративної діяльності

Пукас Юлія Володимирівна 

У 2011 році закінчила товарознавчо-комерційний факультет Полтавського університету економіки і торгівлі за спеціальністю „Товарознавство і комерційна діяльність”.

На сьогоднішній день працює в АТ "Дельта Банк" на посаді експерт з кредитування.

Горкуненко Тетяна 

У 2011 році закінчила товарознавчо-комерційний факультет Полтавського університету економіки і торгівлі за спеціальністю „Товарознавство і комерційна діяльність”.

На сьогоднішній день працює в  в Одеському коледжу економіки, права та готельно - ресноранного бізнесу на посаді викладача з таких предметів: ТОТтнт, ТОТтпт, ТНТ, ТПТ, УЯ, стандартизація, ТНТ, ТПТ.

Губарь В’ячеслав Олександрович

Після закінчення Роменського сільськогосподарського технікуму за спеціальністю «Товарознавство та бухгалтерський облік» В’ячеслав Олександрович з 1991 р. займається підприємницькою діяльністю.

На даний час директор приватного підприємства «Будінвест Ю.С.» м. Ромни, Сумської обл.

Ридун Валентина Олексіївна 

Після закінчення технікуму працювала на Полтавському мясокомбінаті у відділі збуту.

З 2002 р. заснувала власне підприємство.

У 2013 році здобула вищу освіту і отримала кваліфікацію магістр з товарознавства в Полтавському університеті економіки і торгівлі за спеціальністю 8.03051001 „Товарознавство і комерційна діяльність”.

Тулянцев Дмитро Вікторович

Після закінчення Кіровоградського коледжу економіки і права ім. Сая працювала 2009 р. вищу освіту здобув в Полтавському університеті економіки і торгівлі за спеціальністю 8.03051001 „Товарознавство і комерційна діяльність”.

З 2009 р. працював кредитним менеджером «Правекс Банк».

На даний момент працює менеджером із збуту автозапчастин у компанії ООО «Фота   Україна» м. Кіровоград.

Офіленко Юрій Григорович

З 1994 по 1999 роки навчався в Полтавському кооперативному інституті за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність».

Отримані протягом навчання знання дають змогу в повній мірі виконувати професійні задачі та допомагають в подальшому особистому розвитку.

З 2002 року працює в НПО «Промелектроніка», м. Полтава

На сьогоднішній день - начальник відділу закупок та збуту НПО «Промелектроніка»